Bu site tam bir dolandırıcı piç orospu çocuğu kahpe evladı porno video sex adult hırsız şerefsiz. 

Trump avukat: Cumhurbaşkanı ve Ukrayna arasında hiçbir "sterlin Pro quo" yoktu
Başkan Trump'ın avukatı Jay Sekulow, CNN'DEN Chris Cuomo'ya, Cumhurbaşkanı ve Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky arasındaki Temmuz çağrısına geldiğinde hiçbir sterlin olmadığını söyledi.

Sekulow, Trump'ın zelensky'yi potansiyel 2020 rakibi eski başkan yardımcısı Joe Biden ve oğluyla ilgili bir soruşturmayı yeniden başlatmaya çağırdığını gösteren bir Beyaz Saray transkriptinin yayınlanmasının ardından bu gece Yorum Yaptı.

"Biz transkript üzerinde ne var konusunda, bunu anlamak için önemli olduğunu düşünüyorum biz bir sterlin Pro quo yok. Başka bir deyişle, ben yapacağım, sen yap. Bu yok," dedi Sekulow.
Daha fazlası için izle:

Video Oynatma

5 sa 25 dakika önce
CNN'NİN Anderson Cooper, Ukrayna tartışmalarını "vaftiz babası" ile karşılaştırıyor"
CNN'DEN Anderson Cooper, Başkan Trump'ı çevreleyen devam eden tartışmaları ve Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky ile yapılan bir çağrının kaba transkriptini "The Godfather" dan ünlü bir sahneye karşılaştırdı."

Temmuz ayında yapılan bir çağrının kaba transkriptinde Trump, Zelensky'nin potansiyel 2020 rakibi eski başkan yardımcısı Joe Biden ve oğluyla ilgili bir soruşturmayı yeniden açması için defalarca itti ve Ukrayna liderinden kişisel avukatı Rudy Giuliani ve Başsavcı William Barr ile birlikte çalışmasını istedi.

Cooper, giuliani'yi, vaftiz babasının avukatı ve consigliere olan Robert Duvall'ın karakteri Tom Hagen ile karşılaştırdı. Marlon Brando tarafından oynanan vaftiz babası, bir film stüdyosunun başını bir filmde rol alması için ikna etmek için Hagen'i Los Angeles'a gönderdiğinde özel karşılaştırma yapıldı.

Cooper," The Godfather 'daki Marlon Brando, Tom Hagen'i Hollywood'a göndererek adamın reddedemeyeceği bir anlaşma yapmaya devam ediyorum" dedi. "Giuliani sadece gülünç bir incir yaprağı olan Ukrayna'da yolsuzluk hakkında iddia edilen Ukrayna Cumhurbaşkanı ile konuşmak için, Ukrayna etrafında sürünen, koşturup ne yapıyor."
Bu sahnenin sonunda "The Godfather" film stüdyosunun başı, yatağında değerli aygırının kopmuş başını bulmak için uyanır.